Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадна плитка Loft Brick МФ - кожна плитка виробляється нашими майстрами вручну. МФ 50 є мелкоформатной плиткою і має гарантію 30 років.
Характеристики
Вага упаковки 11,6 кг
Водопоглинання 5,3%
Одиниця продажу 1 м. кв
Кількість в упаковці 38 шт.
Метрів квадратних в упаковці 0,46 м. кв
Морозостійкість Більше 200 циклів
Розмір 190x50
Країна - виробник товару Україна
Тип поверхні Матова
Товщина 20 мм
Формат MF-50(190*20*50)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага однієї упаковки | 11.6 кг |
| Довжина плитки | 190 мм |
| Кількість плиток в одній упаковці | 38 шт. |
| Тип фасадної плитки | Фасадна плитка |
| Товщина плитки | 20 мм |
| Ширина плитки | 50 мм |
| Колір | |
| Колір | Варіанти кольору |
- Ціна: 680 ₴/кв.м





