Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадна плитка Loft Brick це 100% ручна робота майстрів-професіоналів. Має низький коефіцієнт водопоглинання і більше 200 циклів морозостійкості. Гарнатия 30 років
Характеристики
Вага упаковки 12,5 кг
Водопоглинання 5,3%
Одиниця продажу 1 м. кв
Кількість в упаковці 44 шт.
Метрів квадратних в упаковці 0,6 м. кв
Морозостійкість Більше 200 циклів
Розмір 209x49
Країна - виробник товару Україна
Тип поверхні Матова
Товщина 14 мм
Формат WF (209*14*49)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага однієї упаковки | 12.5 кг |
| Довжина плитки | 209 мм |
| Кількість плиток в одній упаковці | 44 шт. |
| Тип фасадної плитки | Фасадна плитка |
| Товщина плитки | 14 мм |
| Ширина плитки | 49 мм |
| Колір | |
| Колір | Варіанти кольору |
- Ціна: 680 ₴/кв.м


