Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терасна дошка з деревинно-полімерного композиту, комірчаста з двостороннім рифленням, створена для вуличного застосування.
Термін служби 30 років, стійкість кольору 20 років, гарантійний термін 10 років.
Стандартний колір: Бук, графіт, сірий, каштан, шоколад, теракот.
Під замовлення від 50 м2: олива, вишня, бежевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2400 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Стан | Новий |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Товщина | 24 мм |
| Ширина | 162 мм |
- Ціна: 1 635 ₴/кв.м


