Монолітна терасна дошка з деревинно-полімерного композиту P&W Massive володіє багатьма перевагами, наприклад:
Не вимагає додаткового або спеціального догляду, палубна дошка миється звичайною водою
Навіть на мокрому причалі ви не посковзнетеся завдяки особливій неслизькій поверхні
Не боїться впливу вологи, не втрачає свою форму і зовнішній вигляд
Не піддається сонячному випромінюванню, нагрівається рівномірно
Можна ходити босоніж, завдяки рівною і гладкою поверхні
Витримує великі навантаження.
Технічні характеристики дошки Massive
Експлуатовані поверхні - обидві поверхні
Склад - деревина 70 %, поліетилен 25 %, аддитивен 5%
Розмір дошки (ширина х товщина х довжина) мм - 150 х 20 х 2200 (під замовлення до 6000)
Вага, кг/м2, (точкове навантаження на кг/1 см2) - 24 (250)
Площа (при L = 2200), м2 - 0.33
Температурний діапазон використання — 50 до +70
Термін служби, років - понад 25
Ціна вказана за одну дошку довжиною 2,2 м на замовлення від 30м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polymer & Wood |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Повнотіла |
| Довжина | 2200 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Стан | Новий |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 2 915 ₴/кв.м


