Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сходи на горище Termo S
Міцна і довговічна модель, виконана з натуральної сосни і міцних металевих деталей. Компактно розміститься навіть на обмеженій площі приміщення і порадує своїх власників простотою використання.
Також серед переваг даної сходи на горище:
- Термоізоляційна кришка, покрита спеціальним пінопластом і ДВП.
- Стійкість до високих вагових навантажень.
- Наявність поручня, для ще більш безпечного підйому і спуску.
| Переваги | Дерев’яна сходинка шириною 8см з антиковзними насічками закріплені за допомогою столярного з’єднання “ластівчиний хвіст” |
| Кількість сходинок | 12 |
| Матеріал | Сосна |
| Товщина короба | 21 мм |
| Висота коробу | 135 мм |
| Товщина кришки | 26 мм |
| Колір кришки | HDF ламінована білого кольору |
| Максимальне навантаження | Відповідно до EN-14975
Випробування на всю констукцію– 265 кг Навантаження на сходинку – 150 кг |
| Теплопровідність | 1,22 |
| Відповідає стандарту | EN 14975 |
| Гарантія | 2 роки |
| Висота складених сходів | F = 57 см |
| Замок | Пластиковий |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OMAN |
| Вынос ступеней | 135 см |
| Высота | 0.57 м |
| Высота лестницы | 280 см |
| Длина | 1200 мм |
| Материал | Дерево |
| Радиус открывания | 155 см |
| Термоизоляция крышки короба | Да |
| Тип складывания | 3-х секционная |
| Толщина крышки короба | 26 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: Цену уточняйте




