Корзина
4 отзыва
ХарьковСалтовское Шоссе 45
+380987884543
+380960402447
+380960030101
House factory

Виниловая плитка ADO

Вінілове покриття LVT (Luxury Vinyl Tile) - це матеріал для покриття підлоги, який формується шляхом комбінування різних шарів з використанням спеціальних технологій виробництва. Це високоякісний, зносостійкий, довговічний матеріал, який відрізняється простим монтажем і легким доглядом. Матеріал екологічний та безпечний для людини і навколишнього середовища.

Колекції підлогового покриття від «ADOfloor» стануть гідною прикрасою будь-якого сучасного інтер'єру, принесуть в нього нотку вишуканості.

Вінілове покриття для підлоги ADO Floor — вдалий вибір для побутових та комерційних приміщень. Виробник пропонує матеріал під дерево, метал, камінь. Якість покриттів беззаперечна.

Покриття складається с декількох шарів, в основі яких знаходиться скловолокно та захисні прошарки. Завдяки цьому не вигоряє на сонці, є водовідштовхуючим, слугує довше за аналоги. Покриття від ADO Floor поглинає шум, не слизький, не шкодить навколишньому середовищу, а відповідно — і власнику.

Завдяки багатству декорів за допомогою вінілу можна створити ексклюзивний дизайн. Це підлогове покриття впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.

Це міцний і довговічний підлоговий матеріал, зносостійкий і витримує високі навантаження.

Вінілові підлоги екологічні, безпечні для людини і навколишнього середовища, що підтверджується відповідними сертифікатами якості міжнародного зразка.

Вініл можна використовувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Він стійкий до вологи. Для догляду не потрібні спеціальні засоби. Досить робити регулярне вологе і сухе прибирання.

Переваги вінілового покриття:

· висока вологостійкість;

· міцність, стійкість до механічних навантажень;

· довговічність, високий рівень прохідності;

· екологічність: матеріал безпечний для людини і навколишнього середовища;

· хороші тепло- і звукоізоляційні властивості;

· простота в догляді;

· легкий монтаж.

· Не слизький

SPC - Stone Plastic Composite (повна назва Limestone Plastic Composite) SPC - це кальцієво-полімерна підлога високої щільності на замковому з'єднанні, яка з розвитком технологій приходять на зміну іншим композитним продуктам попередніх поколінь: HDF ламінату і вінілової ПВХ плитці.

1 2